Kitalálhatok mentort?

Figyelt kérdés
A Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíjprogram kitöltése közben szembejött velem ez a kérdés: "Kérjük, töltse fel a felkészítő tanár/szakember/tutor/mentor aláírással ellátott ajánlását!". Az ajánlólevél kitöltése kötelező, azonban engem nem készített fel senki, magamnak töltöttem ki a pályázatot és írtam meg a költségvetési tervezetet meg a projektet. Mekkora bajom lehet belőle ha egy kitalált személy kitalált ajánlólevelét mellékelem?

#egyetem #tanár #pályázat #ösztöndíj #mentor #Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj
júl. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Inkább kérj meg egy tanárt, aki szívesen segít. Egy magyarosnak pl. szerintem nem tétel összekamuzni egy ilyet (én is az vagyok, onnan tudom:D). A papír mindent elbír, ahogy szokták mondani.

Amúgy aláírás mellé azért pecsét is dukál, már csak ezért is lenne jó egy valós emberrel beszélned erről. Ofő vagy a projektedhez kötődő szakos? Esetleg pályakezdő, lelked kollégák?

júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*lelkes
júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!