Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még e-mailt a felvételiről?

Van még e-mailt a felvételiről?

Figyelt kérdés

Ugye augusztus 1-ig kellene küldeniük.

Tudom, addig még van egy nap, de így elhúznák az utolsó pillanatig? Ráadásul

addig a kollégiumot sem tudom intézni.

SMS-t sem kaptam múlthéten, de azt többen írták, hogy nem mindenki kap. Így

viszont ez azt jelenti, hogy semmilyen visszajelzést nem kaptam.



júl. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Sms-t én sem kaptam, de a besorolási határozat tegnap előtt 23:30kor jött meg emailben. A beiratkozási infókra még várok.

Esetleg érdeklődj emailben.

júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy elírtam a kérdést😅😂

*van még olyan, aki nem kapott e-mailt

júl. 31. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
én nem
júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Én se kaptam még meg egyiket se.
júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Én sem kaptam még, de már volt részem felsőoktatásban. Nem kell rajta meglepődni, sajnos jelentősen káoszos a rendszer sok helyen ha nem is mindenhol. anno káosz volt a neptun, káosz volt a koli, sok tanár csak panaszkodott ... de az a helyzet hogy ebben a rendszerben lehet diplomát szerezni, ha azt kérnék hogy 10 000 számjegyig tanuljam meg a pí-t meg a gyök2-t vagy söpörjem körbe az egyetemet azt is megcsinálnám mert ezért adnak diplomát. ja és ha csaj lennék lehet mást is bevállalnék csak vennék előtte magamnak térdvédőt ez van, welcome no para
júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még meg😔
aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!