Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Potfelvételin szerintettek...

Titanilla4 kérdése:

Potfelvételin szerintettek mennyi esélyem van bekerülni ha a ponthatàr 280 nekem 330 van? Nke-rtk hatàrrendészet?

Figyelt kérdés

júl. 26. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen gyenge eredménnyel ne nagyon akarj egyetemre menni, mert nem fogod sokáig húzni
júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Van esélyed.


#1: 330 pont rohadtul messze van a gyenge eredménytől. Ha ennyire nem értesz hozzá, menj inkább az Állatok rovatba tanácsot adni tengerimalacok etetéséről.

júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#2 nincs messze, számold ki milyen érettségiket kellett íni egy ilyen eredményhez

A válaszod jelentve lett provokatív célzata miatt.

júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
ha duplázással mész akkor 330pont 80% feletti eredmény ez..... azért az nem rossz..
júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emelteket szokás duplázni.
júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

"A válaszod jelentve lett provokatív célzata miatt."

. Bagoly mondja.


Számold ki Te, milyen érettségivel jön ki. Ha tudnád, akkor beírtad volna, de Te csak hasraütésre beírtad, hogy ez gyenge, pont.


Jöhetsz nekem valamilyen elképzeléssel, mitől számít nem gyengének, de láthatod, hogy nem egy helyen a ponthatár ennyi vagy kevesebb. És nyugodtan fikázhatsz valamilyen álombeli mércék alapján, mi számít minőségi diplomának, meg büfészakozhatsz, innentől teljesen önkényes azt állítanod, a Kérdezőnek semmi keresnivalója egyetemen, ha egyébként bejutott volna az általa kinézett szakra, ha megjelöli.


Most utólag kiszámoltam, hogy az akkori, közel 20 évvel ezelőtti érettségi ereményeimmel mennyi pontom lett volna az első diplomámhoz, és kb. ugyanannyi, mint a Kérdezőnek. Négy diploma* után köszönöm, de nem kell aggódni, teljesíthető ez: a gimnázium és a felsőoktatás teljesen más.


* Amiből egyik informatikus, és ezen a területen is dolgozom, szóval felesleges büfészakozni.

júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 látom a szövegértésed elég satnya:)

Én nem büfészakoztam:) Csupán közöltem egy nyilvánvaló tényt. Lehet magyarázni a hülyeséged, de attól ez még nem változik.

júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tudhatod mennyi lesz a pótfelvin a ponthatár mert azt külön fogják majd számolni. Másrészt ha Titanilla a valódi neved, szerintem kellene rá plusz pontot kapj, olyan szép név :D
júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!