Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek milyen a gólyatábor...

Mesélnétek milyen a gólyatábor a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés
júl. 26. 19:56
 1/2 anonim válasza:

Tavaly voltam. Ha extrovertált vagy, és szeretsz sokat inni, akkor neked találták ki, máskülönben nem biztos, hogy élvezni fogod. A feladatok többsége piáláshoz kötött. Nyilván nem kötelező megcsinálni őket, de akkor nagyon unatkozni fogsz.

De hogy jót is mondjak: Ha szerencséd van, az egyik csoportvezetőd ugyanarra a szakra jár, mint amire te fogsz, így sok mindent megtudhatsz tőle pl. a tanárokról, a vizsgákról, hol a tanszék, stb. Össze tudsz barátkozni pár szaktársaddal (bár én végül pont azokkal a szaktársaimmal lettem jóban, akik vagy nem jöttek el, vagy másik csoportban voltak xd).Meg az esti dj-k se rosszak, tavaly volt nálunk Pixa :D

Részletesebben nem akarok belemenni a programokba, mert évenként, sőt, tónusonként is más. (Pl. tavaly az első tónusban volt strand, a másodikban, amiben én voltam, nem).

Habár én nem éltem meg csúcsszuper élményként a gólyatábort, én azért tanácsolom, hogy menj el. Nővérem a saját gólyatáborát imádta, pedig ő introvertált.

Ha még lenne valamivel kapcsolatban kérdésed, nyugodtan írhatsz privátot :)

júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sokat dugott a haverom anno.
aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!