Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Miskolci Egyetemen fogok...

A Miskolci Egyetemen fogok tanulni jogásznak, szükséges egy laptopot vásárolnom szeptemberre?

Figyelt kérdés
Igazából van itthon öcsémnek egy “Dell Latitude 3140” laptopja. (Sulijától kapta gólyaként, nekünk pedig 11-12-ben nem adtak, hiszen a végzősöknek erre semmi szüksége ugye:) Nekem eddig nem is volt nagyon szükségem rá, középiskolában is teljesen jól elvoltam egy iPhone-nal, viszont egyetemen nem tudom, hogy kellhet e? Ha esetleg szükséges, akkor az említett laptopot befoglalnám, mert öcsém sem használja. Ha, esetleg nem megfelelő az említett laptop, akkor pedig megpróbálnék venni egyet, és megköszönöm az esetleges ajánlásokat.:)

júl. 26. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha beadandót kell írni az telefonról nem fog menni, úgyhogy igen célszerű egy laptop.
júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Középiskolát végigvittem laptop nélkül, ez egyetemen teljesen esélytelen. Vegyél egy jó gépet, nagy tárhellyel, nélküle esélytelen egyetemistának lenni
júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!