Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíjak, kollégiumokkal...

Ösztöndíjak, kollégiumokkal kapcsolatos kérdéseimre tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés

(Semmelweis egyetemre szeretnék menni elsősorban, de persze szóbajöhetnek a vidéki orvosi egyetemek is)

1. Hogyan működik a kollégiumi rendszer? Akár a Semmelweisen akár bárhol az orszagban az orvosi egyetemeken? Én pesti vagyok és a leginkább kedvező állapot így is a kollégium lenne nekem. Könnyen felvesznek koliba? Be lehet költözni minden évre amíg oda jársz vagy minden évben meg kell pályázni a kolit és hol felvesznek hol nem?

2. Hogyan működik az ösztöndíj rendszer? Milyen ösztöndíjak vannak, azok mennyit érnek, havonta utalják -e vagy éves, stb.



júl. 26. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem könnyű bekerülni. 😄 Akkor se bízhatsz benne, hogy felvesznek, ha 200km-re laksz. Helyben meg főleg.
júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!