Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi elég lenne...

Szerintetek ennyi elég lenne a kolihoz?

Figyelt kérdés
A Pécsi egyetemről lenne szó. Szóval néztem az űrlapot amit ki kell tölteni, de szociális alapon nagyon kevés pontom lenne. Mivel nagyon messze lakok így kilométer plusz utazási idő az 16 pont de kb ennyi. Nincs testvérem, viszonylag jól keresnek a szüleim illetve nincs semmi extra amire kaphatnék pontot. Talán még 1-2 dologra de akkor se lenne több 25 pontnál. Sajnos albérletre annyira nincs pénzünk így kb ez az egyetlen esélyem

júl. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hat jelöld meg az összes kolit, talán a Laterumba elég lesz, de elsősként nagyon nehéz kolit kapni Pécsen.
júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
összeszámoltam és kb 27 pontom van.
júl. 25. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs Pécsen szakkoli?
júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van szakkoli, de én például nem tudom, hogy lehet oda bekerülni.
aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elsősként is várólistáról kerültem be. A francnak van kedve a hülye papírokkal bajlódni.

4. Amúgy írni kell a szakkoli felelősnek, ő majd tájékoztat.

szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok szakkolis lenni, túl introvertált vagyok ahhoz, csak próbáltam infókat adni. :D
szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!