Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi jegyzeteléshez tippek?

Egyetemi jegyzeteléshez tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a gyorsabb, rendezettebb jegyzetelés érdekében mit ajánlotok? Van valami módszer arra hogy gyorsabban tudjak majd előadás közben írni?

júl. 25. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy, hogy jog, ahol csak körmölsz, vagy valami reál, ahol képleteket kell gyorsan rögzíteni.
júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy az előre kiadott diasorba beleírok a gépen. Ennél hatékonyabb módszert nem sikerült találnom arra, hogy minden infó meglegyen, ami elhangzik.
júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elöl ültem és felvettem hangfelvételre titokban, otthon pedig megint átpörgettem. Főleg azoknál a tanároknál jött jól, akik direkt kihagytak dolgokat a diasorokból, hogy mindenki bejárjon...
júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laptop meg diktafon/kamera
júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig felveszem, de jegyzetelek.

Ppt jegyzetet csinálok (pdf-et is ppt-be konvertálom, mert nekem a jegyzetoldal vált be).

Jogi órákon (sok van) letöltöm a hatályost pdf-be, és abba írok mrgjegyzést.

júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én időmben (2004-2007) bizony mindenki körmölt, mint a gép. "Szerencsére" már a középiskolában hozzászoktam ehhez. Mai fejjel vagy felvenném, de inkább laptopon gépelném (tudok tízujjas vakon gépelést).
júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felvettem a telefon hanrögzítőjével, azt kész. Hatalmas könnyebbség volt. Sose tudtam körmölni, főképp abban a tempóban, noha 5 évig jártam egyetemre, sose tudtam megszokni a darálós részét, pedig nem voltam rossz tanuló.
júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!