Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell SZTE kollégiumba...

Hogyan kell SZTE kollégiumba jelentkezni?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy felvettek az egyetemre. Szeretnék kollégiumba is jelentkezni, azonban fogalmam sincs, hogy hogyan kell, hiába néztem utána több helyen is. Annyit tudok, hogy a Modulo-ban kell megejteni a jelentkezést, de hogyan jelentkezek be a Modulo-ba? Azt olvastam, hogy Neptun adatok kellenek hozzá. De honnan szerezek Neptun adatokat? Ezzel kapcsolatban azt olvastam, hogy emailt küldenek róla, ahol elküldik a Neptun adatokat, viszont ha ez több hetet vesz igénybe (szintén olvastam ilyet is), akkor meg lecsúszok a jelentkezésről. El vagyok veszve, egyáltalán nem értem mit kéne csinálnom. Előre is hálásan köszönöm a segítséget!!

júl. 25. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Moduloban van egy olyan hogy "Általános szociális helyzetfelmérési adatlap". Azt kitöltöd. Nem egyszerű, de ha elakadsz hívd fel a karodhoz tartozó HÖK-öt és segítenek, de van kitöltési segédlet ha rákeresel.

Ha ez a lap meg van nyitva, találsz egy olyat a felső kör alakú zöld ikonokban hogy csatolt űrlap kitöltése, én hármat szoktam kitölteni.

Van egy olyan hogy "városi tanulóbérlet igénylése", ezt érdemes beadni, mert mindenkinek szoktak adni tökingyen szemeszter bérletet tömegközlekedésre.

"Rendszeres szociális öszöndíj igénylés"-én ezt is minden félévben beadom, vagy megkapom az anyagi helyzetem alapján vagy nem, de nem veszíthetsz vele.

És jön a lényeg, "Kollégiumi jelentkezés". Jelöld meg azt az egyet amit mindenképp akarsz, várólistán pedig minden mást nyugodtan, az se baj ha más kar kollégiuma.

Ha bármi nem világos, a karod HÖK-jét zaklasd nyugodtan telefonon, úgyis az a dolguk hogy tájékoztassanak, az egyetemre elég jellemző sajnos hogy információfukarok, és mindem szhart utánajárással meg random emberek zaklatásával tudsz kideríteni...

júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! De Modulo-ba hogyan tudok belépni?
júl. 25. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
E-mailben fogsz kapni felhasználónevet és jelszót. Én annó ebben a tájban kaptam, ha aug.1-ig nem jöj meg, hívd fel őket.
júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!