Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2024-es, akár előtti felsőokta...

2024-es, akár előtti felsőoktatási pontszám statisztikákat hol lehet megtekinteni?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen az adott évben elért pontszámok átlaga érdekel, szimpla kíváncsiságból szeretném összehasonlítani a sajátommal, hogy nagyjából mennyire teljesítettem jól a többiekhez képest.


Valahogy nem sikerült megtalálnom sehol, se felvi-n, se az oktatási hivatal oldalán ezt a fajta statisztikát még a korábbi évek kapcsán sem.


A válaszokat előre is megköszönöm!



júl. 21. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyelőre sehol.
júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
A régi statisztikákkal semmire nem mész. Csomó helyen eltörölték a minimum ponthatárt, kötelező emelt érettségit, ám mégis csinálnak az emberek, mert nem tudnák elérni az előző évek ponthatárait, már pedig 100 pont csökkenés semelyik szakon nem lesz. Ne a régiekkel vedd fel a versenyt, hanem a mostaniakkal. Türelem, 3 nap és minden kiderül. Más is épp annyira izgul, mint te. De ne nézz Facebook csoportokat sem, nyilván a 450 pont fölöttiek írnak majd mindenhol, akinek kevesebb van, nem fog merni, pedig lehet, hogy simán felveszik.
júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Én még kb.év elején megtaláltam a felvi.hu-n a statisztikát, ami mutatta,hogy melyik egyetemen mennyi volt az adott évben a felvételizők által elért átlagpontszám.

Most rákerestem és sajnos NEM találom..:( Megújult a felület, vagy csak bénázom, passz, de volt ilyen stati fent! Ha valaki mégis ráakad, ossza meg!

júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg, hogy a 2024 tavaszi friss statisztikák még nincsenek fent sehol:)
júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es!

Ki beszél itt a 2024-es statitól? Előző évekről beszélünk.

Evidens, hogy az még nincs,hisz még a ponthatárok sem ismertek.

júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 5! Olvasd el a kérdést. A kérdező a 2024-es statisztikára kiváncsi...
júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 5-ös!

Ohh.. 2024-es?! valóban.. ez elkerülte a figyelmem.. elnézést! az majd ősszel lesz meg kb!

júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
2024-es, AKÁR ELŐTTI. Ezt írja a kérdésben. Ne győzzétek már meg egymást a saját fasságotokról
júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem már mindegy, mert 24.-n úgyis kiderül és utána lesheted a statisztikákat a jövő évre, de mivel most nagyon sok változás volt, így nem lehet megjósolni.

Az biztos, hogy az érettségi nem volt nehéz és ez sokat segített a felvételiző diákoknak.

júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9 ha nem nehéz, az másoknak sem nehéz. Tehát stagnálnak a pontok
júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!