Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tartson ki a motivációm?

Hogyan tartson ki a motivációm?

Figyelt kérdés

Egy erős iskolába járok és mondjuk azt, hogy nem valami fényesek a jegyeim. Első félévben általában van több motivációm, de második félévre mindig jön a mélyrepülés. Mindig azt mondják, hogy van agyam csak nem használom, ami igaz is. Viszont nagyon nehéz motiválni magam. Ebben részben benne van az is, hogy azok a pályák amikkel tovább szeretnék menni, nem igénylik a kiemelkedő tanulmányi eredményeket. Ettől függetlenül tényleg szeretnék jobb tanuló lenni, mert tudom hogy viszonylag kevés tanulással is simán 4,5 felett lehetnék.


Bármilyen tipp? Próbáltam már figyelni jobban órákon és normálisan füzetet vezetni és tanulni, de ez egy idő után mindig megbukik. Pedig szeretek tanulni csak valahogyan állandóan elcsúszok…



júl. 20. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
koncentráció fejlesztése, közbenső célok, kihívások meghatározása
júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem lesz egy keresett egyetemi vegzettseged vagy hiány szakmad akkor van rá esély, hogy egy gyárban kötsz ki sor mellett ahol a muszakvezetotol kell engedélyt kérned, hogy kimehess wcre, hogy ne álljon meg a sor. Felnőttként hasonlókat nem szeretnék megelni . Persze mindenki más. Én azt ajánlom, hogy minél többet tanulj amíg lehet.q
júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Tovabba ilyen lakás és alberlet árak mellett még bőven 30 évesen is mamahotelezel otthon ha nem keresel jól. Hidd el , jó befektetés tanulni.
júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

"azok a pályák amikkel tovább szeretnék menni"

Olvassál többet! Ha már most, nyáron elolvasod a kötelezőket, annyival is könnyebb lesz a második félév!

júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!