Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre jelentkeztem,a...

Zachii kérdése:

Egyetemre jelentkeztem,a felvetelis oldalon aztirja hogy nem kuldtem be a 12.osztályos bizimet,pedig bekuldtem,potolni mar nem lehet,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval az tortent,hogy kaptam egy emailt Efelvirol hogy hat ervenyelen a bizonyitvanyrol amit bekuldtem,mivel kreatarol szedtem le a bizonyitvanyokat es ugye azon nincs pecset,okes rendben,bekuldom a rendes bizonyitvanyomrol a kepeket,lefotózva.

Ez meg is történt,tegnap el is kuldtem (julius 10 ami adatpotlas hatarideje),mindent elkuldtem kristaly tisztan,erre ma latom hogy aztirja a 12.es osztaly bizonyitvanyomat nem kuldtem el,ranezek,viszont igenis ellett küldve,nemtudom mit tegyek mivel mar adatot potolni vagy megegyszer bekuldeni nemlehet,meglehet hogy valaki elbambult es nem nezte meg normalisan?Segitsetek kerlek,eddig annyira jutottam hogy felhivom az efelvit talan,9-11osztalyos bizikkel nincsen problema



júl. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te nézted be, vagy nem nyomtál rá a mentés fülre.
júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belépsz, meg tudod nézni, hogy miket töltöttél fel. Ha ott van akkor ne aggódj, még mindig dolgozzák fel a beküldött dokumentumokat. Barátnőm hónapokkal ezelőtt töltötte fel a bizonyítványáról a beszkennelt fotókat, és mégis kapott hiánypótlási felszólítást. Ha te látod, hogy ott van, akkor ne aggódj, viszont ha véletlen pl lemaradt, mást raktál fel a 12-es évi jegyeid helyett, akkor szerintem nem igazán tudsz mit tenni. Hiszen tegnap előtt éjfélig volt a határidő. Érdemes átnézni többször ezeket mindig, én is megnéztem tizedikén, pedig már rég feldolgozták amit feltöltöttem. Esetleg ha nagyon aggódsz, vagy menj be személyesen hozzájuk, vagy írj emailt, hívogasd őket(mondjuk nekem még egyszer sem sikerült elérni őket telefonon, mindig kinyomták a hívásomat...). Én biztosan írnék egy emailt a helyedben, nekem kb 2-3 nap alatt válaszoltak az emailemre.
júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írnám,hogy normál esetben igazad lenne,de mivel ránéztem miket küldtem el,és ottvolt a 12.bizonyitványom kristálytisztán,jó minőségben,ráadásul ugyanugy küldtem el mint a 9-11.osztályos biziket,emiatt gondolom hogy valamit az efelvinél rontottak el,esetleg nem nézték át rendesen.
júl. 13. 11:38
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak:Irtam nekik egy emailt tegnapelőtt,tegnap válaszoltak rá,hogy az en felelossegem normalisan elküldeni (igazából az emailben kb 2x leirtam hogy ELKÜLDTEM a bizonyitványt,mégis aztirja hogy nincs beküldve),de utána leirták hogy a jelentkezés egyébként meg továbbra is érvényes,szóval annyira nem parázok.Max még megcsörgetem őket valamikor hogy hát helo nezzetek mar at megegyszer mert szerintem valaki elbambult amikor a dokumentumjaimat nézte
júl. 13. 11:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!