Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok elfoglalni...

Mivel szoktátok elfoglalni magatokat unalmas órákon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyár van és szinte bűn erről beszélni, de most kezdtem el rajta gondolkodni. Tudnátok írni olyan tevékenységeket, amikkel ti elszoktátok magatokat foglalni a dög unalmas órákon, de nem telefonozás, vagy hangos (mert vannak olyan unalmas órák is, ahol amúgy nagyon szigorú a tanár). Pl ilyenekre gondolok, hogy sudokuzás, rejtvényfejtés vagy gyöngyfűzés.

júl. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A KöMaL feladatain gondolkozom.
júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha engedik, én horgolok :D Még soha nem szóltak érte, bár rólam tudják, hogy közben figyelek
júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel laptopon jegyzetelek, ilyenkor e-bookot szoktam olvasni
júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi az a KöMaL, hogy ennyire lepontoztátok?


#3 Szerencsés, hogy így jegyzetelhetsz!

júl. 3. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno a matek emeltemre készültem az életvitel órákon.
júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okosórámon be van pöccintve a terminal arról szoktam az OpenStack alapú felhőplatformot konfigolgatni amit otthoni clusteren futtatok.
júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!