Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetem pszichológia...

Melyik egyetem pszichológia BA szakán a leglazább a biológia?

Figyelt kérdés

júl. 3. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Pázmányos vagyok, itt elég komoly a biosz de azért teljesíthető. Sok az anyag, a vizsga sem valami egyszerű de azok is leteszik akik korábban nem jártak faktra/érettségiztek belőle.

Úgy hallottam ELTE-n is elég komolyan veszik de azzal kapcsolatban nem tudok személyes tapasztalatot mondani.

Szerintem sajna a legtöbb helyen nem lehet megúszni de hátha valaki tud nyilatkozni a többi egyetemről és rám cáfol.

tegnapelőtt 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltén annyival jobb, hogy csak kifejezetten a pszichológiához kapcsolódó biológia van. De az nagyon durván és sok tantárgy. Pszichológiai biológia 1-2, biológia gyakorlat,neurológia, kognitív idegtudomány, magatartás genetika...sőt még az affektív pszichológia is durván biológiás jellegű. És ez csak az első év. De le tudja az is tenni, aki nem emelt biológiás volt, de tanulni kell, ez tény.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!