Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bekerülök egyetemi...

Szerintetek bekerülök egyetemi kollégiumba?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem 423 pontom lett. Ugyan még nem hirdették ki a ponthatárokat, de szinte biztos vagyok benne, hogy a BME GTK gazdálkodás és menedzsment szakjára fogok felvételt nyerni.

Ha jól értem a Wigner Jenő kollégiumba a férőhelyek 60% szociális, 40% tanulmányi alapon osszák ki. Nagyon szernték kollégiumba bekerülni. Ha átjelentem magam a nagymamáméhoz akkor be tudok kerülni szociális alapon? Vagy nem kell átjelentem magam elég lesz a 423 pont tanulmányi alapon? Nagyon sokat segítene, ha valaki aki a témában jártas megosztaná a tapasztalatait. Köszönöm előre is!



jún. 30. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!