Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lejárt a szemeszter, és az...

Miklós 2003 kérdése:

Lejárt a szemeszter, és az egyetemmel szemben még fizetési elmaradásom van?

Figyelt kérdés
június 29-ig sajnos nem tudtam teljesíteni a kollégiumi díjamat az egyetemen.Még 1 hónapja kaptam egy üzenetet, ha június 29 után elmaradásom van, megszüntetik a hallgatói jogviszonyt.Mi ilyenkor a teendő?Kinek tudom írni, illetve van e lehetőség 1 hét haladékot kérni? Köszönöm

jún. 28. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Kaptál már egy hónap haladékot, ha ilyen filléres összeg befizetése gondot okoz akkor nincs keresnivalód az egyetemen. Ez nem szeretetszolgálat, hanem oktatási intézmény, volt rá több mint fél éved, hogy befizesd és még felszólítás után is egy hónapod. Az ilyen megbízhatatlan embereket eltávolítják.
jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a körülményekről, és így ítélkezel.Hidd el, ha minden probléma nélkül lezajlott volna az élet elmúlt hónapokban, nem történt volna meg ez.Normális választ szeretnék kapni, nem kioktatást :DD
tegnapelőtt 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy normális választ szeretnél kapni, mégis mire?


Te magad is írtad, hogy:

"Még 1 hónapja kaptam egy üzenetet, ha június 29 után elmaradásom van, megszüntetik a hallgatói jogviszonyt"


Nem viccből írnak ilyet egy hivatalos tájékoztatóba, annyi fog történni, hogy megszüntetik a jogviszonyodat és mehetsz Isten hírével amerre akarsz.

tegnapelőtt 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!