Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok egy jó történelem...

Hol tudok egy jó történelem magántanárt találni, aki felkészít emelt történelem érettségire? Valakinek van valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11.-es, és jövőre szeretnék egy magántanárhoz járni.

jún. 26. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tanárbázis.hu
jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja

De a törihez sztem full felesleges tanár, mindent meg tudsz tanulni egyedül.

jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te így érzed, én viszont jobban szeretném, ha egy magántanárral is tudnék készülni az esszéírásra és a szóbelire. 😊
jún. 26. 15:46
 4/14 anonim ***** válasza:
2. Hát az az emelt törire nem igaz. A lányom 1 tanéven át készített fel egy fiút az elte-re, aki végül 97%-kal jutott be.
jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tanárbázis.hu

De egy tanár nem sokat fog tudni hozzátenni. Én szóltam

#4 köszönjük, reklámozni szeretnéd a lányodat, de ez nem támasztja alá azt hogy szükség lenne rá. Lehet hogy a fiú magától is meg tudta volna írni 97%-ra. Egy tanár nem garancia semmire

jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#6 jelentve lett a válaszod. Téged minősít hogy így nyilatkozol meg valakiről, aki nem ért veled egyet.

Ha pedig nem értesz egy témához akkor ne szólj bele, mert nem tűnsz úgy mint aki ismeri a követelményeket mélyebben.

Nem vagyok rosszindulatú csak reális. Én már írtam egy 91%-os emeltet magántanár nélkül, és jópár ismerősöm is hasonló eredményt produkált önálló tanulás mellett.

jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy a lányod tart-e még magánórákat? Vagy esetleg ismer-e egy magántanárt, aki különösen jó? Nézegettem a tanárbázis.hu-t, viszont nehéz megmondani, hogy melyikőjük lenne tényleg jó tanár.
jún. 26. 18:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor #4 mégis csak reklámozni akart

Amúgy egyáltalán nem biztos hogy a lánya olyan jó tanár, nem kell mindjárt bedőlni ennek

Kérdező a saját töri tanárodtól nem tudsz tanácsot kérni? Az még mindig ésszerűbb lenne mint idegenekkel kísérletezni

jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, csakhogy a többi 100 meg 100 tanárnál a tanárbázis.hu-n szintén nem biztos, hogy jó tanárok. Ezért kérdeztem rá, hogy van-e valakinek személyes tapasztalta, ismer-e egy jó töri magántanárt.


A saját töri tanáromhoz szintén fordulok bármikor, amikor nem értek valamit, viszont az még mindig nem olyan, mintha egy magántanárral heti kétszer leülnék 1 órára tanulni.

jún. 26. 18:47
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 arra gondoltam, hogy a töri tanárodtól kérdezd meg van-e olyan kollégája akit tudna ajánlani erre a célra.
jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!