Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kezdeni vezetni egyből...

Lehet kezdeni vezetni egyből miután sikeres vizsgát tettem az elméletből vagy előbb túl kell esnem ezen a bü tanfolyamon?

Figyelt kérdés
(C kategória)

jún. 24. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Az eü elég utána. Orvosi alkalmassági kell és mehetsz is.
jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted a bü mit jelent?
jún. 24. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Emlékeim szerint mehetsz rutinra, elég utána megcsinálni a bü vizsgát (mondjuk én 2018-ban vizsgáztam, nem biztos, hogy jól emlékszem, majd kijavítani valaki, aki mostanában csinálta)
jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eü az egy plusz vizsga. Az nem egyenlő az orvosi vizsgálattal.
jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is ezért kérdeztem meg tőle hogy mi az a bü
jún. 24. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából iskola és / vagy oktató válogatja ezt, de hivatalosan vezethetsz. Én levizsgáztam KRESZ-ből, majd mentem rögtön rutinra. Megvolt a 3 alkalom, majd utána vizsga. 2-3 hónapot várnom kellett a BÜ tanfolyamra. Az azt hiszem 4 alkalom majd után a vizsga. Nekem azt mondta az oktatóm, hogyha megvan a BÜ vizsga is, akkor mehetünk a forgalomba.


Tehát a rutint megcsinálhatod, de 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ragaszkodni fognak a rutin tanfolyam és vizsga után, hogy legyen megy a BÜ tanfolyamod és a vizsgád is, és utána mehetsz a forgalomba vezetni.


Én 2021 Szeptemberben kezdtem el a C kategóriát, és 2022 Június 2-án lett meg. Tehát nekem 10 hónap volt, 3 műszak mellett.

jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Előszőr is köszönöm a választ! Én kb. 1 hónappal ezelőtt végeztem az elméletivel, pont tegnap amikor a kérdést kiírtam akkor hívtak a bü tanfolyammal kapcsolatban és utána rögtön telefonáltam az oktatómnak és így most nekem úgy lesz, hogy már ezen a héten megkezdhetem mindkettőt. Szóval nincs fontossági sorrend.

jún. 25. 00:48
 8/8 anonim válasza:
100%

en ugy hallottam mar nem lesz bü vizsga, eltorlik, de akkor ezek szerint megse. Nem mintha barmi ertelme is lenne, amit ott oktatnak mar 30

eve elavult technika, es ugy se szerel semmit ma mar a sofor, azzal az elmeleti tudassal meg nem fogod tudni diagnosztizalni a problemat :D

jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!