Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóbeli vizsgák után szerettem volna túl lenni a felvis jelentkezés bővítésén, módosításán.

Februárban a biológiát jelöltem ötödik tantárgynak, mivel akkor még nem voltam biztos, hogy egy másik tantárgyból milyen lesz a jegyem év végén, és persze nem állt szándékomban, hogy kockáztassak.

Mivel szerencsére minden tökéletesen alakult, szerettem volna módosítani az ötödik tantárgyamat, amire lehetőséget is láttam, így gyorsan éltem is vele.

A bökkenő az az, hogy nem törölte az előzőleg megadott tantárgyat, és így már kettő ötödik tárgy jelenik meg. Akárhogy próbáltam, semmi lehetőséget nem adott ki a törlésre, valamint napokkal később sem tűnt el a lecserélendő tantárgy.

Mit lehetne ebben az esetben tenni?

Hálásan köszönök minden választ!



jún. 23. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk írsz a felvinek, és tőlük kérdezed meg. A legtöbb pontot adó variációból kalkulálnak.
jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!