Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, ha megbuktam töriből 9....

Gáz, ha megbuktam töriből 9. osztályban?

Figyelt kérdés
Gáz?

jún. 18. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Bukás
Történelem
9. osztály
Gimnázium
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A gáz az egy halmazállapot.


Tanulni kell az esetből.

jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a szavazásnak se füle, se farka.
jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
én három tárgyból is buktam kilencedikben szóval ahhoz képest nem annyira nagy gáz ha csak töriből buktál
jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Még vagy húsz alkapommal kérdezd meg
jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Meglehetősen
jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MDaniel98 ***** válasza:
44%
Tekintve, hogy töriből 0 felfogóképeséggel szimpla magolással is el lehet érni a legrosszabb, legszigorúbb tanár esetén is minimum egy hármast, és ezt neked nem sikerült elérni, igen.
jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x0 ***** válasza:
100%
A bukás gáz, de az is, ha a kulcsszavakat a szavazási lehetőségekhez írod! Egyébként van technikum is, ugyanúgy 4 év után ad érettségit, de ott szakmát is kell tanulni, cserébe a legtöbb szaknál nincs 2. idegen nyelv, stb. Nekem biológia csak 9.-ben volt, földrajz csak 10.-ben, úgy emlékszek heti 2 óra, nem volt ének, rajz, mostmár ének sajnos van. Nem volt olyan rohadt sok óránk.
jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz mert bárkivel előfordulhat. Nálunk volt egy töri tanár aki szoszerint szana szét szedte a diákokat szándékosan. A legjobb tanuló is 3-as volt belőle.
jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!