Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a ZMNE-re...

Az igaz, hogy a ZMNE-re szinte csak protekcióra lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy haverral aki Szentendrén tanul, és ő azt mondta, hogy a ZMNE-sek szinte semmit nem tudnak, nagy balf@szok! Az oktató sem merte őket megszívatni, mert sok a befolyásos szülő!


Én katona szeretnék lenni mindenképp, bár a ZMNE-re nem biztos hogy beadom. De semmiképp sem egy irodában ülni, hanem kúszni,mászni, lőni stb.


2010. okt. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt kb csak azok mondhatják akik nem tudtak bekerülni. Vannak magas rangú tisztek gyerekei is bőven, de ez nem helyez senkit hátrányba ha a tanulmányi eredménye és az erőnléti felmérőn elért pontjai megfelelnek.
2010. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehát én oda járok és nem így van! Annyi, hogy nem annyira népszerű, mint az ELTEEEEEEEEEEEE, így sokan lenézik. Oda is kell megfelelő pont a bejutáshoz, vannak nagyon jó és nagytudású oktatók, és szerintem (mivel jártam már más egyetemre is így van viszonyítási alapom) a társaság a lehető legjobb! És nem utolsó sorban a diplomádat is elismerik.
2010. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én meg az ELTE-t nézem le! Ennyi! ZMNE meg az orvosi egyetem amit elismerek. (BME és Corvinus mellet)
2010. okt. 30. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!