Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kéttannyelvűsök hogy tanulna...

A kéttannyelvűsök hogy tanulnak? Milyen könyvekből, olyan ami angolul van írva, hogy zajlik egy óra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én német kéttanra járok, nekünk csak föcit és matekot kell németül tanulnunk, illetve föciből már le is érettségiztünk előrehozottan 11. elején. Föciből a tanár által összehozott könyvből tanultunk, matekból viszont vannak német nyelvű könyveink is. Ezenkívül országismeretet is tanulunk és ebből is lehet érettségizni földrajz helyett. Az órákon egyébként nem teljesen németül beszélünk, ez elég tanárfüggő. Földrajzon alig beszéltünk magyarul, matekon viszont elég sokat a könnyebb megértés érdekében. Azt tudom mondani, hogy nem könnyű osztálytípus, de megéri, mert magas szinten tanulsz meg egy nyelvet és ez külföldi továbbtanulásnál is jól jöhet (én Ausztriába készülök :D). Mellesleg felsőfokú nyelvvizsgát kapunk, ha minden jól megy.
2010. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!