Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle...

Szerintetek lehet belőle valami problámám, ha eladom az államvizsga dolgozatomat?

Figyelt kérdés

Kéne a pénz...

Ha modnjuk egy tanárom rátalál neten, lehet belőle problémám az egyetemen( mesterin)? Vagy ezt úgy veszik, hogy az enyém, azt csinálok vele amit akrok, és csak azt büntethetik, aki megvszi és beadja sajátjaként?


2010. okt. 29. 19:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Plágiumnak számít, tilos. Szerintem.
2010. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Plágiumnak vagy plagizálásnak nevezik azt a cselekedetet, ha valaki egy másik ember (az eredeti szerző) munkáját saját publikált munkájában hivatkozás, forrás megjelölés és/vagy szerzői engedély nélkül felhasználja, azt sajátjaként tünteti fel, és ezzel az eredeti szerző jogait sérti.

Itt nem beszél eladásról, csak felhasználásról. Seholse találtam arra hivatkozást, hogy az is tilos lenne.

2010. okt. 29. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eladhatod. Viszont pont amiatt, hogy plagizálna, aki beadná sajátjaként (méghozzá igen durván, hiszen nem csak egy részt vagy idézetet, hanem egy egész dolgozatot), nem tudom elképzelni, hogy bárki is megvenné.

Megpróbálkozhatsz vele, aztán mosod kezeid, hogy te azt hitted, hogy csak ihletadónak kellett, de szerintem mindenképp próbálj meg máshogy is pénzre szert tenni, mert ez kizárt, hogy sikerül.

2010. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úúú, dehogynem vennék meg, olyan dolgozatkereskedelem folyik államvizsga előtt, hogy a drogbiznisz megirigyelné:))

De valahogy nem érzem tisztességesnek, nem tudom... Meg sajnálom is eladni a munkám, rendgeteget dolgoztam rajta, de ha jól megfizetik...miért álljon a polcon/gépen?

2010. okt. 29. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
na, eladtad?:D
2011. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!