Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most 10-edikes vagyok,...

Ha most 10-edikes vagyok, tehetek ebben a tanévben angol középszintű érettségit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

én öt éve voltam 10-es. nekem kellett egy záróvizsgát tennem a 4 év anyagából, így mehettem el érettségizni 11-ben, hogy ezt a vizsgát letettem.

arra a záróvizsgára kaptam egy jegyet(5) és 11-ben és 12-ben ezt a jegyet kaptam automatikusan évvégén és félévkor.

most nem tudom, hogy lehet.

2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb ugyanígy, de nem egy osztályozó vizsgával, hanem hárommal (10., 11., 12. évből).
2010. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most vagyok 11-es. Tavasszal (10. végén) érettségiztem föciből, mivel 2 éves tantárgy nem kellett o.vizsgát tennünk. (vagyis hivatalosan kell, de a tanárunk a régi dolgozatok alapján adott jegyet:)) Most ősszel németből érettségizem (írásbelin már túl vagyok:)), és kellett o.vizsgát tennem, 11., 12. év anyagából, neked ugye 10., 11., 12. év anyagából kell, ahogy azt előttem már leírták. És most is ezek a jegyek kerülnek bele a bizonyítványodba év végén, ezeken már nem tudsz változtatni. Érettségit pedig szintemelővel tudod javítani. Magyarul emelt szintűvel. :D Sok sikert! :)

17/L

2010. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!