DIÁKIGAZOLVÁNY? HELP!

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy a HSZI-nél tudok-e igényelni diákigazolványt(SZTE)és hogy ha igényelek és befizetem a csekket utána aznap vagy másnap már mehetek ideiglenes diákot csináltatni?
2010. okt. 28. 14:15
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ideiglenes diákot akármikor csináltathatsz a sulidban! Azt hiszem olyan 360.- körül van.

Független attól, hogy a valódi diákodra befizetted-e már a csekket.

2010. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, az ideiglenesnek nincs köze a rendeshez. bármikor csinálnak neked, ha viszel egy fényképet. de az csak 1 vagy 2 hónapig érvényes. viszont ha még csak most akarsz igényelni rendeset, akkor örülhetsz ha januárba megkapod. :-D
2010. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tévedtek csak akkor lehet ideigleneset igényelni ha az állandó már igényelve van és ezt rendesen meg is nézik a hszi-sek

szerencsére eltudtam intézni az egészet 1 nap alatt

azt meg lesza.rom hogy mikor lesz kész az eredeti a lényeg hogy a villamoson nem kell paráznom hogy mi van ha jön az ellenőr

2010. nov. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!