Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bankettra nekem kell irjak...

Bankettra nekem kell irjak köszöntő beszédet, verssel együtt, valaki ötlet, sablon?

Figyelt kérdés

ötleteket szeretnék kérni ugyanis rám lett bizva de nemtudom mit kene irjak bele.

ez csak köszöntő beszéd, nem szemelyre szabottan a tanárokrol, azt más írja szerencsére.



#vers #bankett #tanár búcsúztato
máj. 3. 22:02
 1/6 anonim válasza:
Arcpirítót szeretnél,vagy olyan langyos valamit? Lelkesítõ? Moralizáló? Õszinte? Tényleg õszinte? Álszerény? Menõ? Slammelni kellett volna az utolsó 3 évben,nem a ps-t nyomkodni.
máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írasd meg AI-val. Én mesterséges intelligenciával 5 perc alatt összecsaptam egy búcsúbeszédet úgy hogy pár tulajdonságot beírtam a tanáromról és elsírta magát, hogy micsoda érzéki ember vagyok és mély gondolatok vannak benne. Jahh marhára egy gép írta mo :F
máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

nincs psem tanultam végig, elnézést hogy segitseget mertem kérni egy oldalon aminek ez a lényege

máj. 4. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Ai mint ötlet is hányingert keltő.

&


Tehát nem búcsúbeszéd, hanem az ünnepi alkalommal mint bekonferáló mondasz néhány köszöntő mondatot az ott megjelenteknek?


Én szellős, könnyed, humoros hangvételű köszöntőt mondanék.

Belefoglalva néhány gondolatban az érettségi drukkot, hogy hogy éltétek túl ti, és hogy éltek túl benneteket a tanáraitok, az osztályfőnökötök.

Beszélnék arról, hogy itt az ideje, hogy megünnepeljétek a sikeres vizsgát, a tanáraitokat, akik felkészítettek, s egymásnak, na meg szüleiteknek és önmagatoknak, hogy eljutottatok a felnőtté válás kapujához.

Ne legyen se könnyes, se drámai, könnyed, szellemes, hangulatkeltő legyen.

Ha volt valami jó sztori, poén az írásbelin, szóbelin, az beleszőném.


A nosztalgikus, komoly, megható beszéd legyen a búcsú beszédet mondóé.

máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felütheted azzal, hogy vajon miért éppen rád esett a választás, hogy köszöntsd a gyülevész népet, akiket 4 (5) év kemény megpróbáltatásai kötnek össze. Szedj össze néhány órai poént, amivel fel tudod dobni a hangulatot, diák elszólást, tanár humort, fricskát.


A végén emeled poharad igazgatótokra, osztályfőnökötökre, tanáraitokra, nevelőitekre, szüleitekre, akiknek köszönhetitek, hogy most végre koccinthattok a múltatokra és jövőtökre.

máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!