Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást keltett ez a...

Milyen benyomást keltett ez a kiállítás? ( ( Debrecen ) )

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 27. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Morbid és hátborzongató, nem engedném a fiamnak, hogy megnézze!!
2010. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én (már) 18 éves vagyok, de valami katasztrófa volt végignéznem a képsorokat, filmkockákat.

Volt olyan ( abortusz ) nem is néztem, mert már rosszul voltam, áááá nem mondom, hogy nem érdekes megnézni, de erős idegrendszer kell hozzá. Egyszóval borzasztó volt részemről. Lehet annak is be lehet tudni, hogy instabil az idegrendszerem, és érzékeny a lelkivilágom. Szörnyű.

2010. okt. 27. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam. Egyszerűen nem értem ezt a nagy lelkesedést iránta. Van egy reklámja, hogy húú de durva, de amúgy semmi. Egy akciófilm durvább. Ez meg csupa közhely volt. Még a végén "csendszoba", a feldolgozás helye :) na, ezen már mosolyogtam.
2010. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam, és nekem nagyon tetszett. Nem a durva képek miatt, hanem azért, mert volt mondani valója. És lehet, hogy durvább (némelyik) akciófilm, de ezeket a dolgokat nem valóságosan vagy nem is mutatják be. És igazán durva szerintem a mostani tizenéveseknek legfeljebb...
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!