Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor nekünk kell vinni...

Most akkor nekünk kell vinni egy természettudományos tárgynak a jegyét, vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy 2012-re be akarják vezetni, hogy a választott tantárgy természettudományos legyen. Mi jövő tanévben fogunk érettségizni, tehát pont akkor mire ezt bevezetik. A lényeg az, hogy mi nyelvi előkészítős osztály vagyunk, tehát öt évet járunk gimibe, és nekünk azt mondják a tanárok, hogy ez ránk nem vonatkozik, azért mert mi idén végeznénk ha normálba járnánk, és így mi más kategória vagyunk. Nem tudom hogy el higgyem el, bízok benne, mert nem voltam túl jó ezekből, max bioszból négyes. De más részről meg furának tartom hogy ugyan akkor végzünk, ránk meg mégis más szabályok vonatkoznak.
2010. okt. 25. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!