Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó szervezés?

Osztálytalálkozó szervezés?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozót szeretnék szervezni.Érdekelne,hogy hogy megy? És ilyenkor a szervezőnek kerül a legtöbbe összehozni?

Nagyon köszi a válaszokat!


2010. okt. 25. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi idősek vagytok. Nálunk úgy nézett ki az osztálytalálkozó, hogy összegyűltünk a régi kedvenc kocsmánkban, ez a szervezőnek egy fillérbe nem került.

Nem érdemes végigkérdezni, ki mikor ér rá, mert 30 emberből egyrászt nem is fog mindenki válaszolni, másrészt nem valószínű, hogy találtok egy időpontot, ami mindenkinek jó. Az a legegyszerűbb, ha megadsz egy időpontot és helyszínt. Persze kérj visszajelzéseket, mert kb annyi helyet le kell foglalni, de ez általában nem kerül pénzbe. A fogyasztás meg úgyis önköltséges.

2010. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mi most fogjuk szervezni


egy diákszállás lesz lefoglalva ahol 20 és 50 fő között elférni rendesen,fix összegért adják ki,és majd ugy oszjuk el ahányan leszünk


kajálda van,fizeti mindenki magának,strand és borozók is vannak,jó hangulat alapja megvan


szervezőnek igy annyi dolga lesz,hogy összeirja hogy kinek mikor lenne jó,és akkorra lefoglalni a szállást

2010. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nálunk van levelezőlista és ezért egy forintba sincs a szervezés
2010. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszod!Kicsit késve bár,de az elsőt szeretném megszervezni!7 éve ballagtunk általános iskolából!A középiskolait kihagyom,nem volt jó,de az általános igen!

Még egyszer köszi! :D

2010. okt. 25. 12:52
 5/11 anonim válasza:
100%
Hát azért nálunk nem így néz ki az osztálytalálkozó. Megadsz egy időpontot, körüzi, várod a visszajelzéseket,és ugye az első az oszi legyen,mert neki ott kéne lennie mindenképp. Kinézel egy helyet utána kérdezel a bérleti díjnak meg, hogy a kaját mennyiből lehet kihozni,ezt szintén megírod az üziben. Előtte összeszeded a pénzt, vagy elutaltatod magadnak,így nem te szívod meg az egészet. Utána már elég lesz összekérgeteni és még te érzed majd magad kínosan. Így meg annyi kaját rendelsz amennyien beadják.Amúgy a helyszín szokott lenni még a volt osztályterem is. Az meg ugye nem kerül pénzbe. Hány éves osztálytalálkozó?
2010. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Össze kell gyűjteni az embereket (facebook, iwiw tökéletes erre-facebookon még eseményt is lehet készíteni, így nagyjából lehet tudni, hányan jöttök... plusz azért nem árt tudni azoknak a számát, akiknek nincsen facebookjuk), kell keresni egy olyan helyet, ahol el is fogtok férni, és hangulatában megfelel. Érdemes megfigyelni, hogy hányan szoktak azon a bizonyos helyen lenni, mert előfordulhat, hogy le kell foglalnotok 1-2 asztalt, nehogy ne legyen helyetek (nálunk pl. áltsulis osztálytalálkozónál le kellett foglalnunk az Andersen pubban helyet). Egyébként meg nem kell a szervezőnek semmi (plusz)t fizetni, ált. mki fizeti a magáét, vagy ha olcsóbb a hely, akkor néha van, aki felvállalja a költségeket. Ilyenkor, ha vki nem ismerős a környéken, érdemes elmondani, hogy kb. hogy közelíthető meg tömegközlekedéssel. Ha meg nem feltétlen akartok beülni vhova, még mindig ki lehet ülni vmi közeli parkba, térre dumálni (persze ha mostanra tervezitek, ezt nem ajánlanám az idő miatt). Egyébként kb. ennyi. Ja, és jó poén, ha vki hoz régi fényképeket, osztályalbumot, emlékeket :).
2010. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
10 éves érettségitali: Kijelöltem egy kb. 3 hónapra előre lévő időpontot, egy éttermet kerestem, ahol lebeszéltem a részleteket. Felkerestem mindenkit a neten! Írtam egy e-mailt, üzit, telefonáltam akinek tudtam. hogy oszt.tali ekkor, (volt még kb 3 hónap, ha valaki el akar jönni, ennyi idő elég volt hogy előre tervezzenek). Szóval elküldtem a részleteket, és meghatároztam egy kb. 2 héttel az esemény előtti időpontot (akkor küldtem még egy emlékeztető mailt mindenkinek), hogy addígra az éttermi vacsi árát mindenki küldje el (erre nagyon jó volt a bank utalás, sms-en jelzett mindjárt és láttam hogy ki küldte), mert addígra kellett megmondani, hogy pontosan hányan leszünk. Így tudtam azt, hogy kik jönnek el és nekem sem volt kellemetlen, ha esetleg valaki ígéri, és mégsem jön el,de a vacsi megvan és ki kell fizetni. Ez így jól bevált! Az italokat meg mindenki maga állta az étteremben.
2010. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:01 vagyok...

persze mindez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, milyen habitusúak, milyen stílusút szeretnétek, ofőt meg szeretnétek-e egyáltalán hívni stb. Mi ilyen 20-21 éves korosztály vagyunk, tehát nálunk a középiskolai és az áltsulis osztálytalálkozó is ilyen kötetlen hülyülős-beszélgetős laza cucc volt (és az osztályfőnök meghívása/jelenléte nem volt elsődleges kérdés, szval nem hozzá igazítottuk a helyszínt és az időpontot... de eljött, szerencsére :D). Ha vmi klasszikusabbat, zártkörűt akartok (vagy úgy szeretnétek, hogy csak ti legyetek), arra érdemes termet bérelni.

2010. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nálunk egy elöször le lett fixálva az időpont mindenki visszajelzett jó e.Osztályfönök is meglett hivva természetessen aztán a sulitól nem messze az ottani éttremben lett lefoglalva egy külön terem 3ezer volt fejenként abba volt köszöntö ital,vacsora,deszert,kévé.Meg még fedzete az osztályfönöknek az ajándékot.Sulinál volt a tali közösen végig jártuk aztán be a termünkbe osztály fö hozta a régi naplót felolvasta a névsort mindenki a saját nevénél elmesélte mitörtént vele az évek alatt.Tök jó volt aztán irány a vacsi.Nem kellett elöre fizetni ott a helyszinen adtuk oda annak aki szervezte a találkozót aztán ö rendezte tovább.Jó élnény volt föleg amikor kiderült h az osztályból pár összejöttek és azóta egy család-Jókat nevettünk h rég ezt nem gondoltuk volna:)
2010. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én épp most szerveztem meg a mienket. Először körüzenetet küldtem mindenkinek, hogy van-e igény rá. Aztán megadtam 3 egymás utáni hétvégét - kinek melyik jobb.

Utána lefoglaltam a helyet, ahol vacsorázunk, megbeszéltem a menüt. Üzenet mindenkinek, hogy mennyibe kerül.

Elmentem a régi iskolánkba, hogy nyissák ki aznap nekünk a volt osztálytermünket. Ehhez még kérelmet is kellett írnom.

Megkerestem a régi tanárainkat (a legfontosabbakat), meghívtam őket. Ehhez szerkesztettem egy meghívót a régi képeinkből. Felkértem az osztályfőnökünket, hogy tartson órát nekünk aznap.

Kitaláltam, hogy mi legyen az osztályfőnök ajándéka (ezt is leleveleztem a többiekkel), az ugye most az én pénzemből van. (Szombaton lesz az ot., akkor odaadják a többiek.)

De kitartást hozzá!!!! Nekem már háromszor volt holtpontom, kiakadtam azon, hogy némelyik mennyire érdektelen, hogy minek töröm magam ennyire stb.?!

2010. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!