Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy szakdolgozat...

Hogyan zajlik egy szakdolgozat-védés?

Figyelt kérdés

Arra lennék konkrétan kiváncsi, hogy csak a szakdolgozatomról kérdezhetnek?

Ez a vizsga kifejtős, tehát feltesznek egy kérdést és beszélj róla, vagy elég egy-egy mondattal felelni a kérdésre? Semmmit nem mondtak nekünk ezzel kapcsolatban, és nagyon parázok tőle (holnap lesz).


2009. jan. 4. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de erre nem fogsz pontos választ kapni, ugyanis ez más-más iskolában, szakokon másképpen zajlik. Van ahol diabemutatót is várnak (de ezt elmondják előre!), van ahol csak beszélgetnek. Ahol én védtem, csak és kizárólag olyan kérdést tettek fel, amit a bírálatban előre megkaptunk. Nem csináltak véresen komoly dolgot belőle. Remélem, Neked is így lesz és sok sikert! (Ha valakinek másképp volt, írjon az is:)
2009. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

en olyan temat valasztottam, amiben meg a temavezetom sem volt otthon, igy nem nagyon kotekedtek. a legnagyobb dolog, amit kiszurtak egy helyesirasi hiba volt, de azt pofatlanul elinteztem azzal, hogy én tobbszor atneztem, és a temavezetomnek se tunt fel, remélem igy hataron belul van. megkerdeztek miert ezt valasztottam, elmondtam, hogy mert ez érdekel, es tényleg uj terulet, ezzel egyet is ertettek.

de a tobbieknek belekerdeztek. 4-5 kerdesnel tobbet nalunk senkitol sem kerdeztek, mert az allamvizsgaval volt egybekotve, es szoritott az idő, vegulis mindenki a megajanlott jegyet kapta. én azon csodalkoztam, hogy nem mindenkinek volt négyes meg ötös, sok hármas is született.

2009. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!