Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban tudjak koncentrálni a suliba?

Figyelt kérdés

Értem a leckéket, meg is tanulom őket, és akkor a dogáknál ilyesmiket rontok el, hogy pl. rosszul adok össze egy számot, vagy akarok B-t írni és D-t írok helyette! A legalapvetőbb dolgokat rontom el, amiket már négy-öt évvel ezelőtt is tudtam. Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen szétszórt? Mitől lehet ez? (Nem vagyok szerelmes.)


Kérlek, segítsetek!


2010. okt. 22. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok, ráadásul a felvételi is a nyakamon!
2010. okt. 22. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedj omega 3-mat
2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem igazán vagyok oda az ilyen dolgokért, amelyek állítólag befolyásolják az agy működését. Más ötlet?
2010. okt. 22. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy természetes zsírsav :)
2010. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami miatt nem koncentrálsz eléggé.

Mondjuk én speciel mindig is ilyen voltam, olyan hibákat vétettem, hogy a tanárok is csak nevettek rajta. Az érettségim úgy adta vissza a felügyelő tanár (ismert már szerencsére), hogy elfelejtettem pár oldalt kitölteni, de egy az egyben.

Egy dolgot lehet tenni: megpróbálod a figyelmed egy dologra összpontosítani és kizárni a külvilágot. Ebben rengeteget segíthet például ha elkezdesz zenélni tanulni vagy táncolni - mindkettő nagyon komoly összpontosítást igényel.

2010. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szívj kevesebb füvet. nekem is bevált az egyetemen. :-D
2010. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!