Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizök! Ti hogy...

Idén érettségizök! Ti hogy álltok azzal az új 20 pontos irodalmi tesztfeladattal?

Figyelt kérdés
Nos az nekem olyan 0 pont lesz szerintem, mert semmit nem tudok. Szeretném tudni, hogy általánosságban mások is hasonlóképp vannak-e vele, mert akkor talán nincs olyan nagy baj, mert ha másoknak se sikerul akkor automatikusan a ponthatár is lemegy annyival .

2023. dec. 24. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi megcsináltuk órán ami fent van mintafeladat, az 12-13 pont körül sikerült nekem. Viszont több hasonló tesztet készített a tanárunk ennek a mintájára, volt amire csak 8 pontot kaptam meg olyan is amire 19-et. Attól nem félek, hogy nulla pont lenne, de simán lehet hogy élesben ennél szivatósabb vagy épp könnyebb feladatsort kapunk. Nekem főleg azzal van a bajom, hogy kép alapján találjam ki a költőt, írót. Ady, Petőfi oké meg akiket gyakran látunk itt-ott, de pl Babits-ot elképzelni se tudom, hogy hogy nézhetett ki.
2023. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy csomo tippelos, a maradek reszeben meg nem kerdeznek elborult dolgokat. Meg 10 ev utan is emlekszem, hogy ilyeneket tanultam. Arra ne alapozz, hogy sokaknak rossz lesz, mert aki nem csupan melegedni jar be irodalomra, azok meg fogjak jora irni.
2023. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ezen: [link]

10-ből 9 pont. Mondjuk én 1987-ben érettségiztem.

2023. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez: [link]

meg 11/12. Egy csomót nem tudtam mondjuk, a hülye válaszlehetőségek kizárásával oldottam meg. De hol van a tényleges 20 pontos teszt?

2023. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat ezekbol meg en is ilyen 5-8at eltalaltam. Teljesen más ami nekunk lesz sajnos nekünk nem tippelgetős feladatok lesznek
2023. dec. 25. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha erről van szó: [link]

az vegyes. Pl. a 7. feladat két igaz/hamis kérdés, ahol a tippelés várható értéke egy pont.

Nincs megoldókulcs sajnos, így nem derül ki, hogy mikor jár a pont (ha mondjuk a 6. feladatban csak a két szerző van meg, az 1 pont vagy nulla, mert soronként pontozzák, és csak a hibátlan 1 pont)

2023. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!