Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen? (Lent. )

Normális az ilyen? (Lent. )

Figyelt kérdés

Az egyik tanárunkról lenne szó. Szerintünk megőrült, vagy valami az agyára ment. 3éve tanit minket (sosem volt normálsi), de most nagyon betelt a pohár az osztálynál.

Ordibál velünk, van hogy ok nélkül. Nem olyan rég taknyos hülye gyerekeknek hivott minket. Nagyjából minden évben megrángat valakit. Egyszer azért rángatta meg egy osztálytársamat mert valamit félreértett a tanár és hiába mondtuk neki, hogy szegény lány nem is azt mondta nem hisz nekünk. Ha valami nem tetszik neki akkor csak úgy ordibálással egybekötve kiküld valakit a teremből. Engem tegnap pl azért mert zsebkendőt kértem a pad társamtól...

Hihetetlen mennyiségű házi feladatot ad. Tegnap 3oldalnyi fogalmazást kellett neki irni és 2oldalt kellett neki megtanulnunk. A szüleim is csak úgy néznek amikor elmondom nekik hogy mennyi leckét ad fel nekünk.

És ami a legfelháboritóbb számomra az az hogy valamelyik nap kijelentette hogy érettségin ha nem tetszik neki a feleletünk akkor fogja az egészet és leállitja, mert hogy őt ne égessük.

Persze azt megértem hogy ha azért ordit mert nem tanulunk. Vannak olyan órák amire nem mindig készülünk de nem sűrűn van. Ha valamit nem jól csinálunk akkor egyből kapjuk a szidást, de ha jól csinálunk valamit akkor nem dicsér meg minket.

Egyébként az iskola ahová járok egyáltalán nem nagykövetelményű. Olyan közepesnek mondanám. Csak ez a tanár hiszi azt, hogy hihetetlen mennyiséget meg tudunk tanulni 1este alatt.

Ja és állitólag az előző iskolájából kirugták az osztálya kérvényezésére. Mi nem tudunk tőle megszabadulni, hiába beszéltünk osztályfőnökkel, nem segit nekünk ahogyan más tanárok sem lépnek, pedig tudják milyen a tanár.

Bocsi hogy hosszú lett és a hibákért is bocsi csak siettem.


2010. okt. 21. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként még azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudnánk leváltani vagy valami. ötletek?
2010. okt. 21. 17:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk régebben az összes szülő aláírt egy leváltási kérvényt és úgy sikerült.
2010. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írni kell egy hivatalos kérvényt (petíciót) amit aláír minden szülő. Beadjátok az igazgatónak, és mástnem félévkor, max évvégén TALÁN leváltják...


Sajnos vannak ilyenek, csak azt nem értem, hogy az ilyen ember miért megy tanárnak :S

2010. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!