Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zrínyi matek verseny első...

Zrínyi matek verseny első fordulója valóban könnyebb mint a megyei?

Figyelt kérdés

2. Osztályos gyermekem tanára javaslatára indul a Zrinyí matekversenyen. Azonban időközbe családi okokból felmondott,helyettesítéssel van megoldva a matek óra.

A versenyre sincs felkészítő tanár,úgy gyakorolnak h az elöző évek megyei lapjait oldják meg itthon a gyerekek a suliba csak azt beszélik melyik a jó válasz. Nincs levezetve mért az.

Én nem vagyok matek zseni a feladatok sokszor rajtam is kifognak. Gyerek el van keseredve minek indult béna lesz stb...

Elvileg decembertől lesz állandó matek tanár. Biztatom h írja meg az első fordulót ha jó lesz a megyeire már felkészítő tanár segít.

Az egyik helyettesítő tanár mondta hogy az iskolai forduló könnyebb mint a megyei van esélye a gyereknek tovább jutni.


2023. nov. 18. 18:30
 1/2 anonim válasza:

Csak most találtam meg a kérdésed. A Zrínyi matekverseny iskolai fordulójában szoktak adni régi megyei feladatokat. Hogy sikerült? mentek a megyeire?

A gyerekem is indult Zrínyi matekversenyen tavaly, felkészítés 90%-ban otthon a párom és én végeztem. Sajnos a tanárnak nem volt sok ideje foglalkozni a gyerekekkel (pedig szeretett volna).

jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Nem megy a megyeire az x elős lapon egy feladatnál vagy rosszul ikszelt vagy kifelejtette így,65 pontja lett. De amin a feladatok vannak azon is bejelölte a valaszokat és ott jót jelölt be. Úgy 75 lett volna neki akkor mehetett volna a megyeire.

Tapasztalatnak jó volt,meg mivel ibdultnjapott egy 5öst is matekból.

jan. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!