Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapra tanuljak, vagy már...

Holnapra tanuljak, vagy már ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
7 órám lesz és mindenből írok vagy felelek, nem tudok semmit. Már vagy 1 órája azért nem ülök neki mert "úgyse tudom ennyi idő alatt megtanulni". Végülis időm még van nem? Ha 3-ig is leszek fent, akkor is, szóval most mi legyen? Haggyam a fenébe és feküdjek le aludni?
2010. okt. 19. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nekiugranék és megtanulnám legalább a felét, hidd el, kijavítani sokkal nehezebb lesz.
2010. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! TANULJ!!!!!!!! Szerintem egy kettes szinten megtudod tanulni és már előrébb vagy az egyeshez képest de ha ez nem megy akkor a húzósokból tanulj mint pl.: töri, fizika, kémia stb. a könnyebbeket meg olvasd át és írj puskát abból amiből tudod hogy tudsz puskázni.

Vagy amiből dogát írsz abból puska amiből felelsz abból meg keményen tanulj. Tanulsz egyig aztán mész aludni és reggel még átnézed egy jó kávé társaságában.

2010. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szarjál az egészre! Legalább lesz, aki 5 év után is kiganézza az utcát, meg kiüríti a konténert!
2010. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak, húzok tanulni. :)
2010. okt. 19. 21:28
 5/6 anonim válasza:
Szia ! Ne tanulj, hanem írjál mindenből részletes puskát!
2010. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj és írj puskát. Legrosszabb estebe legyél halálos beteg holnapra. :)
2010. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!