Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri emeltből nagyon húzós a...

Töri emeltből nagyon húzós a 80-85 százalék elérése?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Nem olyan vészes. Nekem az irásbeli 91 %lett, a szobelivel lehuztam 87%re. De meg kell mondjam, tnaultam is rá, bár nem voltam a tipikus stréber, mielott arra gondolsz. Egyszerűen kell tudni a lényeget, meg azért az emeltnél érdekesebb apróságokat is. Szerintem nagyon sok múlik a tanáron. Ha jól felkészit és te jól tanulsz nem nehéz elérni egy iylen eredményt. Ajánlom az érettségi könyveket (feladatsorok, kidolgozott kifejtos feladatokrol szolo konyv), nekem ezek nagyon sokat segitettek. Pl én szinte mindet megcsinaltam amikor az adott anyagreszt tanultam és az esszéket is, ezzel is gyakoroltam aztán megnéztem a megoldásokat. Az esszéknél ráadásul volt oylan amit otthon igy a konyvbol megirtam és pont azt kaptuk érettségin, és nyilván azt választottam, mert emlékeztem jol rá :)Sok sikert. Hova mész egyetemre?
2009. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a válaszod,egy kicsit megnyugtattál,de azért majd belehúzok:)

ami nagyon érdekel az a töri régészet szakirány,vagy pedig a keleti nyelvek és kultúrák szak..

Néztem egyetmeket,ilyen az ELTE-n,Pécsen meg Szegeden van,a ponthatár sajnos nem kevés,így mindenképp meg kell próbálnom az emeltet,pedig nem kérnék kötelezően...

Te hol tanulsz most?:)

2009. jan. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!