Lázasan érettségi?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva emelt érettségim van (amiért fizettem is), de elég szarul vagyok, doki telefonon azt mondta, hogy majd kapok covid tesztet.

De mi van akkor, ha pozitív? Vagy ha szimplán csak annyira beteg leszek továbbra is, hogy alig látok ki a fejemből? Gondolom nem mehetek el így írásbelire. Vagy igen? Mi a teendő ilyenkor? Szeretnék felkészült lenni.



2023. okt. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Már senkit nem érdekel a Covid.


Én max akkor hagynék ki egy érettségit ha kórházba kerülnék.


Minden gond nélkül elmehetsz. Nincs ráírva a homlokodra hogy lázas vagy.

2023. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs rámírva, hogy lázas vagyok, de baromira zavaró lehet másoknak, hogy írnák az érettségijüket közben én meg 5 percenként prüszkölök/ köhögök/ fújom az orrom.
2023. okt. 23. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

2022-ben igazolt covidosan mentem el angol emelt szóbelire. Természetesen volt rajtam maszk. Szemernyi lelkiismetetfurdalásom sem volt. Ha kihagyom a szóbelit akkor ugrott volna a az egyetemi továbbtanulásom.


Ha bírod akkor menj el érettségizni!

2023. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sok tea, és vegyél be lázcsillapítòt/Nekem a Cataflam a legjobb/, és go. Sok sikert, meglesz.
2023. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!