Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskolai (alsós)...

Általános iskolai (alsós) rajzórára ötletek?

Figyelt kérdés
Tanítási tervezetbe kellene, hogy milyen órát terveznék nekik, de semmi irányt nem szabtak meg, így kicsit tanácstalan vagyok. Nincs ötletetek?
2010. okt. 18. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Alsósok általában nagyon kedvelik a sokszínűre festett feladatokat. És igencsak szeretnek a természetből is ihletet meríteni. Most itt az ősz, színes falevelek, bogyók, gesztenyék, makkok, stb. Mesealanyok, családi összejövetelek, szülinapra mit rajzolnának családtagjaiknak. Apának, anyának, nagyszülőknek. Vagy rajzolják le kedvenc ételüket, háziállatukat. Mit szeretnek otthon segíteni, hova szeretnének elmenni, milyen tájakra. Képzelőerejük is határtalan. Próbáld meg amit felsoroltam óráról-órára lebontani. Hogyan kezdenétek hozzá, mi az adott téma, vagy ők maguk is egy-egy órán rajzolják, és színezzék, amit maguktól kitalálnak. Remélem segítettem.
2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!