Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ált. Iskola után...

Tényleg ált. Iskola után lehet menmni OKJ-s tanfolyamra?

Figyelt kérdés

CSak mintha valami ilyesmit hallottam volna olvastam volna


és ha igen mire?


2010. okt. 18. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtobbhoz kell erettsegi is :)
2010. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ugy tudom kell a 16 év életkor.
2010. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elmúltam 16 :F most vagyok 2. os így "kimehetnék az iskolábol" és OKJ ra mehetek?
2010. okt. 18. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha olyan OKJ-s képzést választasz magadnak, aminek csak a 8 általános vagy a 10. osztály elvégzése a feltétele.

Ilyenek a 21-es, 31-es, 33-as azonosító számokkal kezdődő OKJ képzések.

2010. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írok néhány példát is: gépkezelő, élelmiszer eladó, pénztáros, mezőgazdasági és építési fizikai munkák, kőműves, cserépkályha készítő, biztonsági őr, stb.
2010. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ez részben igaz de nem teljesen mivel én ismerek olyan iskolát ahol csak az általános iskolai végzettség kell és pl. lehetsz fodrász, vagy informatikus stb. szóval vannak komolyabb szakmák is nem csak elado stb.... Igaz hogy ott viszont fizetni is kell:) De amit eddig hallottam az iskoláról panazs még nem volt és ők pl munkát is adnak:)
2010. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!