Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kitűnőnek lenni?...

Hogy lehet kitűnőnek lenni? Mennyit kell tanulni hozzá?

Figyelt kérdés
Én kiteszem a lelkemet és pl. magyarból meg töriből is a fogalmazásaimra csak négyötödöket adnak. Mindig hiányzik valami. Mások hogy csinálják?
2010. okt. 17. 08:27
 1/3 anonim válasza:
76%
Először is jó lenne tudni, hogy mennyi idős vagy, hanyadikba jársz és hogy eddig milyen tanuló voltál. És nem utolsó, hogy hogyan viselkedsz az órán, illetve mennyire vállalsz be tanórán kívüli feladatokat. Talán furán hangzanak a leírtak, de hidd el a tanár is ember, és akár mennyire is próbának objektíven (külső szemlélőként) értékelni, nem mindig tudnak.
2010. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
a tanárt már kérdezted, hogy mi az ami hiányzik?
2010. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy..

az a meglátásom,hogy azok lesznek kitűnők,akiknek valakije a gyerek,vagy épp olyan a családi háttere,és felkarolják,ezzel ösztönzik.

Velem nem kivételeztek,pedig rengeteget tanultam,xy-al pedig igen,csak mert apuci tanár volt a gimiben...

Nekem sem sikerült 4.8-nál jobb eredményt elérnem!

Talán támogatni kell a sulit,vagy nem tudom...

Pofára is megy,meg vannak olyan tanárok,akik szerint egy diák sem tudhatja jobban nála az anyagot,ezért sosem ad 5-öst:(

Vagy túl félénk vagy az órán,vagy épp túl nagyszájú,nem vállalsz plusz feladatot,bármi lehet az oka.

Tanárral beszéld meg,mit kéne még tenned,annak érdekében,hogy 5-ös legyél,mondja meg,mert te nagyon szeretnéd!

2010. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!