Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan dönthetem el, milyen...

Hogyan dönthetem el, milyen állások lennének ideálisak számomra?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy fogalmam sincs, miben vagyok tehetséges és így milyen reális esélyeken gondolkodhatok az állásokat illetően... (11.-es vagyok, ha ez számít)
2010. okt. 16. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Először gondold végig, melyik tantárgyakat szereted. Ha egyiket sem, akkor legalább azt döntsd el, hogy melyikeket utálod legkevésbé. Valószínűleg azon az úton kéne elindulnod...
2010. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

földrajz (érettségiztem belőle), történelem, angol nyelv többnyire, matekot úgyahogy szeretem, emelten is tanulom, csak néha nem megy olyan jól, ahogy kéne... :(


először olyanokra gondoltam, amihez közgáz kell, de a helyzet az, hogy a pénzügyekkel nem vagyok tisztában olyan jól...sőt szinte alig :(

2010. okt. 16. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyelvtanárként viszonylag jól kereshetsz. Ha éppen állásod nincs, akkor is korrepetálhatsz pénzért, mert sok embernek kell nyelvvizsga... De ahhoz felsőfokú angol nyelvismerte kell és vami bölcsész végzettség angol nyelvtan és irodalom terén...

De szerintem bölcsészként is sok lehetőséged lehet...

Földrajzzal földtudományokat tanulhatsz, de ha közgzt szeretnél... Szerintem majd "beléd verik", ami kell... :D

Legalábbis nálunk bioszon így volt, nem szerettem az ökológiát, de meg kellett tanulnom, hogy élettanos legyek...

Szóval elsőkörben az legyél, amit szeretsz, ami teszik. Másként nem megy. :D

2010. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) tanár semmi szín alatt nem akarok lenni, nincs jó előadókészségem (vagy nemtom mi az ami kell a tanárnak)
2010. okt. 16. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideális alkalom, hogy elolvasd a Cashflow négyszög című könyvet.
2010. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!