Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kizárólag diákmunkát...

Ha kizárólag diákmunkát vállalok, ugye nem vesztem el az árvaellátásom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és szeretnék diákszövetkezeten keresztül diákmunkát vállalni. Ilyen esetben megmarad az árvaellátásom vagy elvesztem?

Köszönöm a segítséget előre is!


2010. okt. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha lesz jövedelmed valamennyi abból fent tarthatod magad de ha 1-1 alkalomra mész akkor nem tudod szóval nem hiszem hogy elvennék... de nem értek igazán hozzá csak próbáltam segíteni...bár nem nagyon tudtam :/
2010. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy nem, mert az egyik ismerősöm heti 20 órában dolgozik és nem is diákmunkában, és ugyanúgy kapja az árvaságit. Szerintem csak az a lényeg, hogy legyen tanulói jogviszonyod, de nem biztos, nem akarok hülyeséget mondani.
2010. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, most jut eszembe, hogy van egy másik ismerősöm is, ő is dolgozik, de ő sem diákszövetkezet által, hanem rendesen bejelentve, szóval nem feketén, és ő is kapja az árvaságit.

Szóval tuti, hoy megkapod!

2010. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!