Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak a dékánnak? Elutasít...

Mit írjak a dékánnak? Elutasították az ösztöndíj kérelmemet.

Figyelt kérdés

Szóval testi fogyatékos vagyok, van róla orvosi igazolásom. Rossz papírt töltöttem ki, így elutasították a kérelmemet.

Amit ki kellett volna töltenem papírt, már megsemmisítették. (Legalábbis a Hallgatói önkormányzaton ezt mondták).

Mit írjak a dékánnak? Tudna valaki segíteni a megfogalmazásban? Előre is köszönöm!

Egy gólya


2010. okt. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor nem a dékánnak kell írni (nálunk legalábbis nem), hanem a HÖK-nél a pályázatok lezárása után mindig van x idő (ált. 1-2 hét) fellebbezési idő. Ilyenkor nekik kell írni. Ott próbálkozz!!!
2010. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(bocsi, ez lemaradt)


Megfogalmazás. Valami olyasmit írhatnál, hogy mivel most először vagy ilyen szituációban, és még minden új, nem volt egészen egyértelmű/figyelmetlenség/sok teendő intézése egyszerre... miatt rossz papírt adtál be, de jogosult vagy a támogatásra, ezért kéred a bizottságot, hogy vizsgálják felül a kérelmedet. A szükséges igazolásokat mellékeld, és ezt írd is bele a kérelembe (hogy mellékelted)!

2010. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A HÖK-nél mondták hogy a dékáni bizottságnak kell írni.


Köszönöm a válaszodat!

2010. okt. 13. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor oda címezd, a szöveg maradhat :)
2010. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!