Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki szerelmes...

Segítene valaki szerelmes levelet írni? :D

Figyelt kérdés
Olyan levél kell persze férfinak kell írjam ami 200 évvel ezelőtt volt, magázodni kell. Elkezdtem már Kedves Uram! xD itt már elakadtam. Nagyon megköszönném ha valaki segítene! 16L
2010. okt. 13. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

----Kedves, drága, szívből igazán imádott egyetlen ....!

-----Kedves leveledet nagy örömmel vettem, amire sietek is röviden válaszolni, mert az esik nekem legjobban, ha veled foglalkozom, és irántadi érzelmeimet újból és újból neked egyetlen ..... felujítva leirhatom. Künn a szabadban, benn a szobában, az egyházban, a fényben és a homályban, bár lehunyom szemeimet, mégis folyton bájos vonásaidat, elbűvölő szemeidet és angyali természetedet látom magam előtt. A te neved viszhangzik nekem mindenütt, a te nevedet viszhangoztatják a bércek, völgyek, erdők. Hiába irod te azt énnekem, hogy meggyőződésed, hogy szépségeset ne említsek levelemben, mert ez nem létezik. Nálam ez a meggyőződés éppen ellenkezőleg van kifejlődve, bájos arczod szívembe van vésve. Szeretlek azon mély lángoló szerelemmel, aminő csak egy nemesen szerető szívben nyerhet életet. Szeretlek azon rajongó szerelemmel, mely leborul előtted, mely érted él, sóhajtozik és eped.

-----Szívemből ömlenek e sorok amelyek annak irántadi érzelmeit tolmácsolják, hogy szeretlek minden számítás, önérdek vagy mérlegelés nélkül.

2010. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh köszi megy a pont!
2010. okt. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!