Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudhatja a technikumban az...

Tudhatja a technikumban az ügyintéző az oktatási azonosítószámom alapján, hogy egyetemet végeztem?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem technikumba (online) felületen, ahol kértek az oktatási azonosítót, mert kiszeretném használni az ingyenes technikumi képzést, viszont én csak annyit írtam, hogy érettségim van, mivel annak a képzésnek az a bemeneti feltétele.

2023. júl. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Senkit se érdekel.
2023. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miért fontos? Ha érettségi a bemeneti feltétel, akkor annyi kell. Vagy mit szeretnél,boruljanak térdre előtted?
2023. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Azért, mert csak 12 félévet lehet ingyen tanulni.
2023. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1: Az tökjó, ezek szerint a 12. egyetemen is ingyen lehet tanulni gyakorlatban, mert senki se nézi?:)
2023. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!