Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika óránk van (? )...

Informatika óránk van (? ) kérdésekre kell válaszolni és elküldeni e-mailba

Figyelt kérdés

1. Óbudao Egyetem - óbudai egyetem Trefort Ágoston mérnökpedagógiai központ webcíme?

2.Hányadik része lesz ma este a barátok közt c. sorozatnak?

3.Ki az a 12 személy aki az x-faktor élő adásába jutott? Hol találtad az információt?



előre is köszi


2010. okt. 13. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Na, ez egy jó kérdés, én elsőre az RTL Klub oldalán nézegettem, de ott, a műsorújságban csak a kezdési időpont és a tartalom van benne.

3. [link]

(nem igaz, hogy nem tudod használni a Google-t...)

2010. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rtlmost honlapján ha vissza akarod nézni a barátok közt-öt ott írják hányadik rész
2010. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt nem tudja,megérdemelné

az 1est infobol!!!

2010. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A feladatok színvonala sem verdesi az eget. Ennyire tellett egy tanártól? Miért nem lehetett feltenni valami műveltséget, irodalmat, történelmet, földrajzot érintő kérdést? X-faktor meg Barátok közt.. Na én a tanárt is seggbe rúgnám.
2010. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

11:32-nek!

A kérdező tudja, hogy hol tud utána nézni, tudja azt is, hogy nem nehéz feladat, és ismeri a google-t is... Egyszerűen kurv@ lusta, hogy csinálja, a válaszolók meg vannak olyan rendesek, hogy megnézitek neki, hogy ő addig tudjon a haverjaival játszani, hülyéskedni...

2010. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt a tanárt is megverném, aki ilyet kérdez.
2010. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tanárral semmi bajom sincs. Maga a feladat jó: gyakoroltatja az információkeresést, illetve az Internet éktelen méretű információtömegének feldolgozását - főképp a második kérdés, ahol nem biztos, hogy rögtön az első, nagybetűs linkre kell kattintani, mert máshol lesz a megoldás. Illetve a gyerek az e-mail küldését is gyakorolja, bár azt annyira nem lehet elrontani.

Az, hogy konkrétan miket kérdez, már nem annyira a tanárt, mint az ifjúságot jellemzi: ennyi erővel kérdezhette volna a Stokes-törvényt is, de azzal nem lett volna jobb senkinek. A gyerekeket nagyjából ez érdekli, ha erre kell keresniük, talán nem fogják kapásból utálni az egész feladatot.

2010. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!