Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell értelmezni ezt a...

Hogyan kell értelmezni ezt a mondatot? (fellebezzéssel kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Visszautasították a szociális ösztöndíj igénylésemet. A fellebbezéssel kapcsolatban írják: A fellebezést....kell benyújtani és csatolni kell az eredeti határozatot, VALAMINT A KÉRELEMBEN FOGLALTAKAT ALÁTÁMASZTÓ DOKUMENTUMOKAT. Amit nagybetűvel írtam az mit jelent? Azokra a dokumentumokra gondolnak vajon amiket az ösztöndíj igényléshez csatoltam? Mert ha igen az szívás mert van amiből egy évben csak egyet adnak ki.
2010. okt. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az elutasító határozat is formanyomtatvány és az általad nagybetűvel idézett rész akkor is szerepek rajta, ha nem az "alátámasztó dokumentumok" hiánya miatt utasítottak el, ezeket nem kell ismételten csatolni, hiszen az ott van a beküldött anyagod mellett. Csak azt kell pótolni, ami miatt konkrétan elutasítottak. De gondolom, az kiderül a határozatból, hogy miért...?
2010. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Csak annyi derül ki, hogy nem értem el a ponthatár, a 26 pontot, csak 21 pontom lett. Ha a fellbbezés során is csak pontokat számolnak akkor nincs is esélyem úgy gondolom. Pedig hárman vagyunk testvérek és egy keresetből élünk. Na mindegy nem siránkozok:)

köszi a választ

2010. okt. 12. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám annyiban a dolgot, annyi postaköltséget megér, hogy beborítékoljam a határozatot, megírjak egy kérelmet arról, hogy hárman éltek egy fizetésből és csatolnék egy jövedelemigazolást.
2010. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mármint hogy hárman vagytok testvérek és egy keresetből éltek
2010. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!