Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki főiskolán tanul, akkor ő...

Aki főiskolán tanul, akkor ő az iskolán kívül hány órát tanul otthon?

Figyelt kérdés
csakmert én általánosba járok, és épp most végeztem a tanulnivalóval, de ott meg sokkal több van. És hogy lehet azt bírni?
2010. okt. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha picit idősebb leszel, gyorsabban fog menni a tanulás:) Amúgy szakfüggő. Van ahol el lehet lenni pár nap tanulással, vhol meg rengeteget kell...:D
2010. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
2010. okt. 11. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon van házi feladat főiskolán, inkább beadandók vannak, amik megcsinálásához általában pár hetet adnak a tanárok. és nincsenek előre be nem jelentett felelések sem. minden dolgozat időpontot a félév elején megmondanak. szóval egyik napról a másikra nem KELL tanulni. úgy is meg lehet csinálni egy tárgyat, ha csak a zh-k (dolgozatok) előtt tanulsz, persze van azért olyan tárgy, amire folyamatosan kell tanulni, hogy sikerüljön.

és igen, addigra már megtanulsz tanulni is, könnyebben fog menni, és nagyon ritkán kell majd valamit szó szerint tudni, inkább csak meg kell érteni és a lényeg, hogy saját szavaiddal el tudd mondani. ez lényegesen könnyebb, mint a szó szerinti magolás. szerintem.

2010. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks :)
2010. okt. 11. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Az elején úgy voltam, hogy kikészülök, de belejöttem. Rengeteget matekozok és geometriázok, de megszoktam. Ezt csak azért, mert péntek, szombat, vasárnap barátnőmnél vagyok, így csak 4 napom van tanulni, és sajnos (nem is sajnos, mert végül is szeretem) elég nehéz egyetemet választottam.


Amúgy nem vészes, lehet bírni, csak tanulni kell. Nem nehezebb ez se, mint a középiskola/általános iskola a diákoknak, csak több, és itt nem elég ülni a padban a kettesért.

2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!