Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy órával ezelőtt vettem...

Egy órával ezelőtt vettem észre hogy nem csináltam meg a házidolgozatom, és holnap kell beadni! Kéne egy jó kamu?

Figyelt kérdés
Segítsetek hogy nyerjek egy napot. Mit mondjak apámnak mi a bajom mért nem akarok/tudok suliba menni? (kiakad ha bevallom a dogás szitut..:S)
2010. okt. 10. 21:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*ra konkrétan akkor kezdődik az első órám, ha kész is lennék és pendrive-ra tenném kinyomtathatnám suliba de első órára kell... na mindegy nem bonyolítom.. nem megyek be holnap.
2010. okt. 10. 21:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Max másold le füzetbe..Aztán megmondod a tanárnak h nem volt patron..Azért nem nyomtatottan van..
2010. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha odaadnád a pendrive-on a tanárnak?
2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy valamire való suli könyvtárában nyomtatnak pendriveról, vagy lemezről, akármiről pár forintért, reggel még óra előtt simán el tudod intézni. A doga meg nem egy olyan horribilis terjedelmű és nehézségű, hogy fél óra alatt ne lehetne összehozni.
2010. okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha első órára kell, akkor elég, ha elalszod az első órát. Vagy elindulsz időben és azt mondod, hogy baleset volt, vagy mittomén.

Vagy ha lány vagy, akkor megjött és görcsölsz.

2010. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!