Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik az a nyelvvizsga, ahol...

Melyik az a nyelvvizsga, ahol nem arra mennek, hogy lehúzzák az embert?

Figyelt kérdés
Tudom ez így eléggé abszurd, de nekünk 20ezer is nagyon sok, a gimnáziumi oktatásbeli színvonal meg egyenlő a nullával sajnos, órán csak megy a duma, csináld meg egyedül, a tanár vicceket mesél.. így egyedül akarok felkészülni 2-3 hónap alatt(12-es vagyok) eddig a TELC volt szimpatikus, tapasztalatokat is szívesen várok!
2010. okt. 10. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én németből TELC-en voltam, angolból Origón, és egyikkel sem volt semmi gond.

Igazából szerintem kicsit furcsa azt mondani, hogy csak lehúzás meg szemétkedés a vizsga...ez tipikusan olyan, mint mikor a diák nem készül fel a vizsgára, aztán a vizsgáztató a szemét.

2010. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a TELC-et csináltam (igaz 7 éve), de akkor meg voltam elégedve, kedvesek voltak, ha látták, hogy izgulsz, akkor nyugtattak, segíteni próbáltak. Sok sikert :)
2010. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!